+31(0) 623 946 617 office@5alfa.com
Select Page

 

Projekt Biznesninja to nie jest zwykłe wyzwanie… To nie sprint, to MARATON!

Dlatego zapraszam Cię do cotygodniowych treningów na Czarny Pas w biznesie!

 

 

Od 11 marca będę się dzielić z Tobą CO TYDZIEŃ:

 

-> MATERIAŁEM WIDEO OK. 45 MINUT z jednego aspektu prowadzenia biznesu

-> otrzymasz ode mnie SLAJDY  w wygodnym formacie PDF do wydruku i robienia własnych notatek

-> otrzymasz ode mnie również co tydzień 1 SZYBKIE ZADANIE związane z tym tematem, aby to czego się nauczysz, od razu wprowadzić w praktykę!

-> otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy PROJEKT BIZNESNINJA, w której możesz się podzielić wynikami zadania, uzyskać feedback i zadać swoje pytania

-> co piątek o 10.00 prowadzę LIVE o kulisach projektu Biznesninja, oraz odpowiadam na wszelkie pytania

-> TAK, TO WSZYSTKO ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE 🙂

-> po zakończeniu projektu będzie możliwość przystąpienia do AKADEMII BIZNESNINJA, płatnego kursu, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy rozwijania biznesu. Akademia będzie dostępna dla ograniczonej liczby osób. Uczestnicy Projektu Biznesninja otrzymają pierwszeństwo i specjalną cenę!

 
 
 

Dostęp do zamkniętej grupy

Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku Projekt Biznesninja – trenujemy na czarny pas w biznesie, gdzie w atmosferze zaufania i wzajemnego wsparcia otrzymasz informację zwrotną dotyczącą wykonywanych przez Ciebie zadań i odpowiedzi na Twoje pytania! Co piątek o 10.00 dzielę się tutaj kulisami mojego biznesu.

Co otrzymujesz?

Co tydzień w Twoim kierunku idą materiały dotyczące różnych aspektów prowadzenia biznesu z zadaniem do wykonania. Przykładowe tematy: Jak pozyskiwać klientów kiedy boisz się sprzedawać? Jak nie przejmować się krytyką w internecie? Jak osiągać cele, kiedy wszystko wokół Ci w tym przeszkadza? Jak podnosić ceny bez utraty klientów? Jak stworzyć pierwszą reklamę na Facebooku? itp. itd…

Materiały

Co tydzień w skrzynce e-mailowej otrzymasz kolejny materiał wideo, slajdy do wydruku, i zadanie do wykonania. Wynikami zadania możesz podzielić się w grupie, dzięki czemu uzyskasz wartościowy feedback. Zapraszam Cię również na LIVE co piątek o 10.00. Tam też możesz zadać swoje pytania. 

Projekt Biznesninja rozpocznie się za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Witaj! Mam na imię Lidia i pomagam początkującym przedsiębiorcom rozwijać swój biznes SKUTECZNIE I WYTRWALE, aby mogli ZARABIAĆ WIĘCEJ PRACUJĄC MNIEJ. Biznes to PROCES, nie wydarzenie. To MARATON, nie sprint. Dzięki systematycznym działaniom i trenowaniu swoich umiejętności możesz dojść tam gdzie sobie tylko zamarzysz! Ale wymaga to pracy. Ja pomogę Ci w tym, aby PRACOWAĆ MĄDRZEJ, NIE WIĘCEJ.

Jestem ekonomistą z wykształcenia, a swój czarny pas zdobyłam w ulepszaniu procesów (dosłownie! nazywa się “Lean Six Sigma Black Belt”, a zarządzanie procesami praktykowałam przez 12 lat pracując w korporacji). Mieszkam od 17 lat w Holandii, a od 5 lat prowadzę własny biznes. Od początku 2017 przeszkoliłam z sukcesem ponad 200 początkujących przedsiębiorców.

Prywatnie: przed Holandią mieszkałam w Hiszpanii i Polsce, mówię 4 językami i lubię podróże. Uwielbiam Włochy i włoskie jedzenie, kocham Chardonnay i podcasty. Wakacje są moim priorytetem! Jestem mamą 2 wspaniałych chłopaków, którzy są fanami Lego Ninjago i stąd też termin “biznesninja” wydawał się naturalnym wyborem 🙂

Zapraszam Cię do treningów na Czarny Pas w Biznesie! Projekt Biznesninja jest cotygodniowym wyzwaniem: dla Ciebie i dla mnie! Bo NINJA działa SYSTEMATYCZNIE i trenuje swoje umiejętności. Ninja nie chodzi na skróty, nie liczy na zarobienie miliona w rok zaczynając od zera, ani na dietę- cud ;-). Ninja ma plan, strategię i wie, jakie taktyki i narzędzia zastosować. Działa bezszelestnie, ale nadzwyczaj skutecznie. Drąży skałę jak kropla wody. Pracuje nie po to, by pracować. Pracuje po to, by osiągać efekty! Nieprzeciętne efekty! Z tygodnia na tydzień, spotkamy się na kolejnej misji. A potem, może sięgniesz po Czarny Pas?